Zaujíma Vás kto sme a prečo u nás nakupovať? Venujte 1 minútu svoj času na prečítanie a zistíte to.  


Sme obchod, ktorý chce prinášať pôžitok a radosť v podobe kvalitných potraviny, prírodnej kozmetiky, doplnkov do domácnosti,  sviečok a rôznych výnimočných produktov priamo k Vám.

Tejto činnosti sa venujeme už dlho no boli sme vždy skôr výrobca a dodávateľ pre iných ako samotný predajca.

 A prečo je tomu tak?

Okrem toho, že prevádzkujeme tento e-shop máme aj rodinnú firmu (Včeliu farmu). Pod označením Včelia farma MEDAR  a pod značkou VOLANSKY HONEY spracovávame a vyrábame včelie produkty, ktoré dodávame pre vybrané obchody, lekárne a BIO-predajne po Slovensku. Tieto produkty majú naozaj dobré meno a získali desiatky ocenení z celého sveta no  aj napriek tomu sa často krát mnohé z nich ani nedostanú do predajní, keďže  predajcovia uprednostnia najnižšiu cenu. To nás ale mrzí.

Máme totiž Veľmi radi kontakt s Vami našimi zákazníkmi a veľmi radi tiež prinášame kvalitné a dobre produkty, ktoré Vás potešia, prinesú radosť vašim blízkym alebo len tak trochu spríjemnia deň.

Preto sme sa rozhodli, že nechceme  byť len veľkoobchod ale chceme byť ľuďom, zákazníkom a teda aj Vám bližšie.  Chceme mať kontakt priamo na každého jedného a neustále  hľadať a prinášať produkty, ktoré by boli kvalitné, urobili radosť a spríjemnili deň.  Za posledných 10 rokov sme spoznali veľký počet výrobcov kozmetiky, medoviny, vína, bio produktov, produktov do domácnosti a mnohých iných vecí. Teraz, by sme to radi zúročili a spolu s nimi Vám prinášali takéto skvelé výrobky na jednom mieste.

Nie sme zatiaľ žiaden obrovský e-shop s pobočkami na každom rohu, no služby a produkty sa snažíme poskytovať na najlepšej úrovni ako vieme. Tak skúste a uvidíte.

 

Martin Voľanský - Ponašom.sk