Okrek predaja samotných produktov priamo v eshope sa venujeme aj veľkoobchodnému predaju a spolupráci s firmamy rvôznymi organizáciami a samosprávou, kde pripravujeme darčeky pre zamestnancov, partnerov a tiež  pre návštevy. Za posledne roky sme spolupracovali s  desiatkami hotelov, firiem, organizácií, miest a obcí po celom Slovensku. Ide o organizácie z rôznych oblasti a pre všetkých sme vedeli prirpaviť niečo výnimočné. Medzi našich zákazníkov sa zaradili aj naväčšie firmy v svojej oblasti a Kancelária prezidenta SR. V prípade záujmu Nás neváhajte kontaktovať na email    info@ponasom.sk

Názory pár firiem, pre ktoré sme pripravovali darčeky :) 

-S kvalitou tovaru sme boli spokojní, tovar bol doručený včas, komunikácia ústretová. Radi podporujeme miestne firmy, preto sme sa aj rozhodli pre Ponašom s.r.o. ( Esten s.r.o.)

- Môžem konštatovať, že je u Nás veľká spokojnost. Ďakujem Vám za Váš ustretovy a profesionalny pristup pri kompletizacii darčekov. Spätná väzba od partnerov a vedenia je vynikajúca, dostali sme sa do kategórie „TOP“ darčekov. ( ProCare, Svet Zdravia, PENTA )

-Medy dnes boli doručené a vyzerajú exkluzívne.Ďakujem veľmi pekne za príjemnú spoluprácu a prajem veľa úspechov. (ARTINIT s.r.o. )

-Darčekovo balené medoviny vyzerali skvelo a zamestnanci  boli príjemne prekvapený. Komunikácia bola veľmi dobrá, produkty doručene presne podľa dohody a cela spolupráca bola nadštandartná (Developerská spoločnosť Bratislava)

-Produkty, ktoré sme objednali boli vysokej kvality za dobrú cenu. Skvela komunikácia a ústretove riešenie našej objednávky bolo veľkým plusom. Sme tiež radi, že cela zásielka bola bezpečne doručene až k nám a v dohodnutom termíne (IT spoločnosť Košice)

-Potrebovali sme niekoľko desiatok špecifických darčekových krabic kvalitných a čisto Slovenských produktov pre partnerov vo veľmi krátkom čase. Táto požiadavka bola expresne vyriešená a tovar nám bol touto firmou osobne doručiený. Komunikácia bola veľmi dobrá a spolupraca prebehla hladko a bez komplikácií. ( Distribučná spoločnosť Bratislava

-Krabička s troma medmi, ktorá bola pripravovaná na mieru splnila naše očakávania a ako darček mala veľký úspech. Tešíme sa aj na daľsiu spoluprácu. (Stavebná spoločnosť)  

Niektoré spoločnosti nechceli aby boli uvádzané ich mená iba oblasti pôsobenia.